Zariadenie na zablokovanie GPS na vozidle

Zariadenie na zablokovanie GPS na vozidle

Zablokovanie mobilných telefónov GPS - Mini prenosné - Tienenie s rádiom do 10 metrov Mobilný telefón a zablokovanie GPS je mobilnejší a cenovo dostupnejší ako kedykoľvek predtým s novým mobilným telefónom a GPS Jammerom (GSM, DCS, GPS). Ak ste chorí so všetkými týmito telefónmi, ktoré odchádzajú alebo sú sledované všade s ...

Podrobnosti o produkte

Zablokovanie mobilných telefónov GPS - Mini prenosné - Tienenie s polomerom až 10 metrov

Zablokovanie mobilného telefónu a GPS je viac prenosné a cenovo dostupné než kedykoľvek predtým s novým mobilným mobilným telefónom a GPS Jammerom (GSM, DCS, GPS). Ak ste chorí so všetkými týmito telefónmi, ktoré odchádzajú alebo sú sledované všade s GPS, potom je to ideálny anti-špionážny gadget, ktorý ste hľadali.

Anti-Phone: Vysielanie rádiových signálov s nízkym výkonom, aby ste prerušili komunikáciu medzi bunkami a akýmikoľvek mobilnými telefónmi v blízkosti. Tento mobilný telefón zablokuje všetky signály GSM a DCS mobilného telefónu v okruhu 10 metrov.

Anti-GPS: Obáva sa, že niekto úmyselne nainštaloval GPS tracker niekde do (alebo pod) vášho auta na sledovanie všetkých vašich pohybov? Je to oveľa pravdepodobnejšie, ako si myslíte, ale teraz sa už nemusíte starať, pretože tento rušič ponúka dokonalý 10-metrový rádius rušenia GPS, ktorý zabezpečuje vaše súkromie bez ohľadu na to, kam idete, alebo ako veľké je vaše vozidlo.

Dokonalé pohodlie S malou a prenosnou veľkosťou môžete tento prístroj držať vo vrecku, vo vrecku, skrytý pod sedadlom vášho auta, kdekoľvek! Tiež pomocou tlačidla zapnutia / vypnutia a zeleného svetla, ktoré indikuje, že zariadenie funguje, tento prenosný mobilný telefón a systém GPS Jammer je jednoduchý. Nemusíte sa zaoberať aj anténami na inštaláciu alebo nastavenie akéhokoľvek softvéru / konfigurácie, pretože táto rušička je pripravená priamo z krabice na okamžité zablokovanie a rušenie.

Vlastnosti

■ Efektívny polomer tienenia: 5-10 m (v závislosti od signálu pevnosti v danej oblasti)

■ Žiadne škody na ľudskej bytosti, ekologické

■ Jednoduchá inštalácia a obsluha

■ Ľahké, odolné

■ Zablokovanie signálu GPS a mobilného telefónu (3G nie je súčasťou dodávky)

technické údaje

■ Frekvencia blokovania: CDMA, GSM, GPS

■ Rozsah ochranného krytu:

- CDMA 850mhz-894mhz

- GSM 925mhz-960mhz

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900mhz-1990mhz

- GPS 1500mhz-1600mhz

■ Vlhkosť: 5% -80%

■ Tienenie: 5 - 10 metrov (v závislosti od intenzity signálu)

■ Farba: strieborná

Obsah balenia

■ 1 x mobilný telefón a zariadenie GPS Jammer

■ 1 x batéria

■ 1 x nabíjačku do auta

■ 1 x nabíjačka

Recenzie produktov:

1.What je rozsah rádiusu rušenia?

2.good, bude späť viac

3. Môžu byť použité v Mexiku?

4. veľmi prenosný, ako bar telefón, ľahko ovládateľný, vďaka!


Dvojica:Blokovače GPS zablokovania vozidla Ďalšie:Zapaľovač cigariet GPS

Vyšetrovanie