Wifi Blocker Jammers

Wifi Blocker Jammers

Nový signálny rušič WIFI-Phone-3G s ovládaním signálu pásma Swith. Tento novo navrhnutý modelový rozdiel od ostatných modelov je jeho Band Control Swith Function. Môže zablokovať mobilný telefón, wifi a 3g signál súčasne, ale keď chcete len zablokovať signál mobilného telefónu, ale nie ...

Podrobnosti o produkte

Nový signálny rušič WIFI-Phone-3G s ovládaním signálu pásma Swith

Tento novo navrhnutý modelový rozdiel od ostatných modelov je jeho Band Control Swith Function. To môže zablokovať mobilný telefón, wifi a 3g signálu súčasne, ale keď chcete len zablokovať signál mobilného telefónu, ale nie zablokovanie wifi a 3g signál, môžete použiť swith na strane položky pre ovládanie že. Vypnite Wi-Fi a 3g, potom sa zastaví signál telefónu. Aké funkcie potrebujete, aké funkcie nepotrebujete, teraz môžete použiť swith, aby ste urobili to, čo potrebujete.

Výkonný a účinný prenosný signál zablokuje všetky bezdrôtové WiFi a 3G siete, ako aj iné signály z mobilného telefónu (GSM, CDMA, DCS, PHS pásma) bez prerušenia akýchkoľvek iných elektronických zariadení. Vysoko prenosné veľkostné tlačidlo a tlačidlo na zapnutie jedným dotykom umožňujú používateľom rýchle zapnutie alebo vypnutie zariadenia na okamžité uviaznutie a odomykanie. Tento prenosný signálny rušič je neuveriteľne ľahko ovládateľný a prenášaný, je ideálnym bezpečnostným a protizápalovým zariadením a jednoducho jedným z najlepších, ktoré sme kedy skúšali.

technické údaje

■ Primárna funkcia: mobilný telefón s vysokým výkonom, WiFi a signálny signál 3G

■ Vysoko prenosný dizajn

■ Izolácia šírky pásma signálu:

- CDMA: 850 - 960 MHz

- GSM: 925 - 960 MHz

- DCS: 1805 - 1880 MHz

- PHS: 1900 - 1990MHZ

- 3G: 2110 - 2170 MHz

- WiFi: 2400-2500MHz

■ Anténa: 4x všesmerové antény

■ Oblasť pokrytia: 5-15 metrov

■ Zdroj napájania: zásuvka na stene, adaptér do auta alebo vstavaná batéria

■ Interná batéria: Nabíjateľný Li-ion 1600mAh

■ Typická životnosť batérie: 2-3 hodiny nepretržitého používania

■ Celkový výstupný výkon: až 3 W

■ Prevádzková teplota: -10 až +50 ° C

■ Prevádzková vlhkosť: 5% až 80%

■ Napájanie: 100-240v, 12v

■ Schválené: CE / FCC

Obsah balenia

■ 1 x signálny hlásič s 4 anténami

■ 1 napájací adaptér

■ 1 x nabíjačku do auta

■ 1 x Príručka používateľa - angličtina

Recenzie produktov:

1.To je moja druhá dohoda tu, naposledy je lacný mini pre skúšanie jeho kvality. Ako to povedať? Skvelé pre svoju cenu, táto prenosná vysoká moc sa mi páči viac.

2. Produkt teraz funguje dobre a nie je problém. A ďakujem za vašu službu!

3. Chladiaci efekt je dobrý, pretože pracovná teplota tohto zariadenia nie je vysoká. Mám rád prístroj, ďakujem veľmi pekne.

4. Veľmi sa mi páči tento blokovač. Je to naozaj perfektná položka! Používa sa to asi niekoľko mesiacov v našej továrni a šéf ako to veľmi. Kvôli svojej silnej funkcii, nikto nemohol používať mobilný telefón počas pracovného času!

5.great anti-spy zariadenia, vďaka!


Dvojica:RFID Jammer Ďalšie:Zablokovanie sledovacích zariadení GPS

Vyšetrovanie